Racja, znamy się na dekoracjach!

Dekorujemy Waszą codzienność

Więc idziemy, malując Wasz świat Witajcie w naszym kolorowym, zaczarowanym, a czasami zwariowanym świecie Pol-Line! Sprzedajemy produkty sezonowe i całoroczne, które wszyscy kojarzą z przyjemnym czasem zabawy, wypoczynku, relaksu. Prowadzimy głównie handel hurtowy. 

Oda do dekoracji

Nie wyobrażamy sobie świata bez dekoracji, a Wy? Kolorowe dodatki potrafią zdziałać cuda i jest w tym trochę magii. Uwielbiamy je za to. Dzięki dekoracjom pochmurny, szary dzień potrafi nagle dostać zdrowych rumieńców. Psycholodzy już dawno opisali wpływ przyjaznego otoczenia na nasz nastój. Kolory, wzory, faktury, kształty – to wszystko oddziałuje na zmysły człowieka i pobudza wyobraźnię. Niech więc stylowe ozdoby ubarwiają naszą rzeczywistość, wprawiając w dobry humor i wnosząc wiele radości. To właśnie dzięki odpowiednio dobranym dekoracjom, nudne wnętrze może zamienić się w oryginalne, przytulne gniazdko, którego nie chce się opuszczać. Każda impreza, rodzinne przyjęcie, młodzieżowe party, za sprawą akcesoriów jak balony, serpentyny, czapeczki i inne okolicznościowe gadżety, zyskuje odświętny charakter. 

Stopy na ziemi, głowa w chmurach

To było swoiste wyznanie miłości do dekoracji;) Nie mogliśmy się powstrzymać, bo dzięki nim, nasza praca jest wesoła, kolorowa i daje nam ogromną satysfakcję. Jesteśmy dość nową marką na rynku, działając od 2018 roku. Do tego czasu, przez 20 lat pracowaliśmy w tej samej branży dla innych dystrybutorów. Dojrzewaliśmy do decyzji, by zacząć w końcu sprzedaż pod własnym szyldem. Znaliśmy przecież rynek, gust i preferencje Klientów. W swoim zawodowym życiu zapakowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy paczek z akcesoriami dekoracyjnymi! 

Pracując u kogoś, nie zawsze mieliśmy wpływ na jakość produktów i inne ważne aspekty handlu. Dopiero teraz możemy rozwijać skrzydła, wykorzystując swoje talenty, pracowitość, skrupulatność i wysokie standardy obsługi każdego Klienta z osobna. Jesteśmy wręcz pedantyczni, jeśli chodzi o wybór produktów do sklepu, prezentację ich naszym Klientom, pakowanie i wysyłkę. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie stałych odbiorców, ciągle zyskując nowych. Działamy na rynku polskim, czeskim i słowackim. Mówią o nas: dynamiczni, inspirujący, oryginalni. To się udziela naszym Klientom, a ich biznesy dzięki temu zyskują powiew świeżości w asortymencie. Niby o gustach się nie dyskutuje, a jednak - nasz gust się nie myli. Wybierając produkt do swojej oferty, zawsze myślimy o odbiorcach. Czy ich Klientom to się spodoba? Doświadczenie sprawiło, że trafiamy precyzyjnie! Dzięki temu możemy kształtować rynek artykułów dekoracyjnych.

Może to, a może to? Morze różnorodności 

Znajdziecie u nas karnawałowe gadżety, wielkanocne i bożonarodzeniowe dekoracje, całoroczne ozdoby do domu i ogrodu, stroiki i dodatki wnętrzarskie. Kupicie urodzinowe akcesoria, produkty tematyczne, świąteczne. Od produktów jednorazowego użytku, po rzeczy na lata. Wszystko to w naprawdę świetnej jakości, bezpieczne i pomysłowe. 

Stąpamy twardo po ziemi, ale zawsze z głową w chmurach! Niech i Wam się udzieli pogodny nastrój naszego sklepu. Tak działają dekoracje:)